20 °C Online vstupenky
Apartman Betica

Apartman Betica

Apartman BeticaApartman BeticaApartman BeticaApartman BeticaApartman Betica

Apartmány BETICA sú novopostavené, moderne zariadené a nadstandardne vybavené 2 apartmánové domy so 4 apartmánmi. Nachádzajú sa v juhozápadnej casti Slovenska, ktoré poskytuje nádherné slnecné pocasie a miernu zimu.

Apartmány poskytujú relax a oddych v tichom prostredí rekreacného areálu termálneho kúpaliska Thermál Nesvady - Naszvad. Mesto Nesvady  ako aj termálne kúpalisko patrí k najmladsím na Slovensku.

Apartmány sa nachádzajú len pár metrov od termálneho kúpaliska Thermál Nesvady - Naszvad s celorocnou prevádzkou, ktoré ponúka celorocný oddych a relax v termálnej vode. V blízkosti sa nachádzajú mestá Komárno, Hurbanovo, Nové Zámky, Kolárovo, ktoré ponúkajú moznost krátkych výletov.

Veríme, ze coskoro si prídete aj Vy uzit Vás zaslzený oddych a relax v termálnej vode a v nasich nadstandardne vybavených apartmánoch

***  TESÍME SA NA VÁS  ***

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Doprajte si oddych a rezervujte si pobyt v rekreačnej zóne Thermál Nesvady v meste Nesvady, 9 km od Nových Zámkov. Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky alebo e-mailom priamo na recepcii termálneho kúpaliska, kde vám poskytnú aj informácie o voľných ubytovacích kapacitách.

Zdielať na Facebooku Zdieľať na X
Bazény Ďalej Galéria Ďalej Cenník Ďalej