18 °C Online vstupenky
Apartman Losonci

Apartman Losonci

Apartman LosonciApartman LosonciApartman LosonciApartman LosonciApartman Losonci

Apartmán Losonci sa nachádza v meste Nesvady na juhozápade Slovenska. Neďaleko apartmánu sa nachádza celoročne otvorené termálne kúpalisko a wellness centrum Thermál Nesvady. Okrem návštevy termálneho kúpaliska môžete navštíviť blízky ranč, kde si deti aj dospelí môžu vyskúšať jazdu na koni. V dostupnej vzdialenosti sa nachádzajú aj mestá Nové Zámky, Kolárovo, Komárno a Hurbanovo a tiež termálne kúpaliská Podhájska, Nové Zámky či Veľký Meder.

Apartmán Losonci ponúka moderné ubytovanie s maximálnou kapacitou 11 osôb. Ubytovať sa môžete počas celého roka. K dispozícii je jeden apartmán s kapacitou 5 osôb a dve štúdiá pre dve osoby s možnosťou prístelky.

1x Apartmán - maximálna kapacita 5 osôb

V apartmáne sa nachádzajú dve spálne (2+3), jedna spálňa s manželkou posteľou a jedna spálňa s poschodovou posteľou pre 3 osoby. V apartmáne je aj kompletne vybavená kuchyňa (keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou), jedálenský kút a kúpeľňa so sprchvoacím kútom, umývadlom a WC. Samozrejmosťou je televízor a internetové pripojenie. Apartmán má vlastnú terasu s posedením a grilom.

2x Štúdio - maximálna kapacita 3 osoby

V každom štúdiu je manželská posteľ a jednolôžková posteľ, kompletne vybavený kuchynský kút (keramická varná doska, mikrovlnná rúra, rýchlovarná kanvica, chladnička s mrazničkou) jedálenský kút a kúpeľňa so sprchvoacím kútom, umývadlom a WC. Samozrejmosťou je televízor a internetové pripojenie. Každé štúdio má vlastnú terasu s posedením a grilom.

Pre hostí je k dispozícii požičovňa bicyklov, altánok, pre deti detský kútik, hračky a trampolína. Môžete si zahrať šípky alebo bedminton. Nachádza sa tu aj miestnosť na uloženie bicyklov. Možnosť objednať si raňajky. Parkovanie pri objekte, priestor je monitorovaný kamerovým systémom. Ubytovacie zariadenie Apartmán Losonci ponúka možnosť využitia rekreačných poukazov a platbu kreditnou kartou.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Doprajte si oddych a rezervujte si pobyt v rekreačnej zóne Thermál Nesvady v meste Nesvady, 9 km od Nových Zámkov. Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky alebo e-mailom priamo na recepcii termálneho kúpaliska, kde vám poskytnú aj informácie o voľných ubytovacích kapacitách.

Zdielať na Facebooku Zdieľať na X
Bazény Ďalej Galéria Ďalej Cenník Ďalej