21 °C Online vstupenky
Apartmán Nezábudka

Apartmán Nezábudka

Apartmán NezábudkaApartmán NezábudkaApartmán NezábudkaApartmán NezábudkaApartmán NezábudkaApartmán NezábudkaApartmán NezábudkaApartmán NezábudkaApartmán NezábudkaApartmán NezábudkaApartmán NezábudkaApartmán Nezábudka

Novootvorený Apartmán Nezábudka Vás srdečne pozýva na príjemne strávený voľný a dovolenkový čas v rekreačnej časti mesta Nesvady len 600 metrov od areálu termálneho kúpaliska Thermál Nesvady v Nitrianskom kraji 12 km od mesta Nové Zámky.

Ubytovanie Apartmán Nezábudka Vám ponúka celoročné ubytovanie s maximálnou kapacitou 5 lôžok, ktoré sú umiestnené v dvoch ubytovacích jednotkách:

V ubytovacích jednotkách nájdete prakticky vybavenú kuchynskú linku, ktorej súčasťou je aj vstavaná varná doska, rýchlovarná kanvica, kávovar (kapsulový), chladnička a mikrovlnná rúra. Súčasťou kuchynskej časti je aj stôl so stoličkami. Samozrejmosťou vybavenia každého štúdia je aj televízor s digitálnym signálom, Wi-fi pripojenie a klimatizačné jednotky. Každá ubytovacia jednotka má samostatnú kúpeľňu, ktorá je vybavená sprchovacím kútom, toaletou, umývadlom a uterákmi.

V lete a počas príjemného počasia si môžete oddýchnuť aj na samostatnej terase, ktorej súčasťou je gril, priestor na sedenie a trávnatá plocha .

Neváhajte a príďte nás navštíviť do novootvoreného Apartmánu Nezábudka v meste Nesvady.

Tešíme sa na Vás!

Zdielať na Facebooku Zdieľať na X
Bazény Ďalej Galéria Ďalej Cenník Ďalej