18 °C Online vstupenky
Vinársky dom

Vinársky dom

Vinársky domVinársky domVinársky domVinársky domVinársky domVinársky dom

Vinársky dom Nesvady Vám ponúka nové pohodlné ubytovanie a oddych, priamo v areály Termálu Nesvady v pokojnom prostredí len cca. 250m od bazénov s geotermálnou vodou.

Ubytovanie spočíva z dvoch samostatných dvojlôžkových štúdií (Hortenzia a levanduľa), s možnosťou jednej prístelky, alebo detskej postieľky a jedného apartmánu (Orgován).

V apartmáne sa nachádza predsieň a dve izby. Jedna dvojlôžková (manželská posteľ ) a jedna trojlôžková (samostatné lôžka). Ďalej sa apartmán skladá z kuchyne spojenej s obývačkou, rozkladacím gaučom (pre prípad prístelky) a vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom a WC.

Rovnako tak aj štúdia sú vybavené vlastnou kúpeľňou so sprchovým kútom, WC a vlastnou kuchynkou.

Ďalšie vybavenie štúdií a apartmánu

Každá ubytovacia časť (štúdio-apartmán) má TV s plochou obrazovkou (káblová televízia) a Wi-Fi pripojenie zdarma. Súčasťou oboch štúdií a apartmánu je kuchynská linka s keramickou varnou doskou, mikrovlnnou rúrou, rýchlovarnou kanvicou a chladničkou. O tepelný komfort sa stará v zime elektrické podlahové kúrenie a v lete klimatizácia (súčasť každej ubytovacej jednotky).

Všetky tri ubytovacie časti majú samostatné vchody, samostatné parkovacie miesta –apartmán dve parkovacie miesta, za zamknutou bránkou, chránené vonkajším kamerovým systémom. K príjemnej pohode patrí ku každej ubytovacej časti zvlášť, posedenie pod krytou terasou a v prípade apartmánu (Orgován) aj možnosť grilovania na vonkajšom murovanom grile (drevené uhlie nutné priniesť so sebou, alebo zakúpiť v blízkom obchode).

Bonusom od nášho malého rodinného vinárstva, ktoré sa nachádza v Malokarpatskej vinohradníckej oblasti pod hradom Červený kameň v obci Častá, je pre každého ubytovaného hosťa na viac ako jednu noc sedmička kvalitného vínka z našej pivnice (myslí sa tým jedna ubytovacia časť = jedna sedmička vína).

Vstup do štúdia–apartmánu je možný kódom.

Vyžiadajte si cenovú ponuku

Doprajte si oddych a rezervujte si pobyt v rekreačnej zóne Thermál Nesvady v meste Nesvady, 9 km od Nových Zámkov. Ubytovanie si môžete rezervovať telefonicky alebo e-mailom priamo na recepcii termálneho kúpaliska, kde vám poskytnú aj informácie o voľných ubytovacích kapacitách.

Zdielať na Facebooku Zdieľať na X
Bazény Ďalej Galéria Ďalej Cenník Ďalej